צוות מרפאת מור השתלות משיב על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר של מטופלים ומטופלות

אם חסרות לך שיניים בפה, אם יש לך תחושה של חוסר בטחון לחייך, אם יש לך קושי ללעוס מזון ואם חיי היומיום הפכו סבוכים בכל הנוגע לאכילה והנאה – כנראה שהגיע הזמן לעבור השתלת שיניים. בעבר זה היה טיפול ארוך ומייגע, אך כיום מדובר בהליך טכנולוגי פשוט יותר ומשנה חיים, אשר בסופו – מערכת שיניים חדשה תוך שלוש שעות בלבד.

בהחלט. בהליך קצר של כשלוש שעות בממוצע, אנו מתקינים את השתלים הדנטליים ועליהם מרכיבים את מערכת הכתרים הזמנית. בינתיים, במעבדת השיניים, אנו מעצבים עבורך את מערכת השיניים הסופית המותאמת אישית למבנה הפה וללסת שלך. כעבור כחודשיים, מערכת זו מורכבת במקום הכתרים הזמניים – ואיכות החיים שלך תשתפר משמעותית בהתאם.

בדרך כלל ההשתלה אינה מלווה בכאבים. ראשית, חשוב להבין: בעצם הלסת יש פחות עצבים מבמקומות אחרים בגוף, ולכן ההשתלה עצמה אינה הליך שאמור לכאוב. שנית, הטיפול מתבצע בטשטוש ובהרדמה מקומית. כבר בישיבה על כסא הטיפולים מול נוף המרפאה, התחושה הופכת להיות נינוחה ורדומה, ומשום שאיזור הפה מורדם לחלוטין, ההליך עצמו אינו מורגשת כלל. גם המטופלים והמטופלות הסקפטיים ביותר שלנו יוצאים מההליך מופתעים לטובה.

יש לא מעט הבדלים, אבל ההבדל העיקרי והחשוב הוא השיטה בה אנו מבצעים את ההשתלה – שיטת הנקב. בשיטה זו, למעשה, המטופלים והמטופלות שלנו נמנעים מהתערבות כירורגית, הנהוגה ביתר המרפאות בארץ. במהלך ההשתלה אצלנו, הרופא המטפל מבצע נקב קטן דרכו הוא מחדיר את השתל, וכך מקצר את ההליך ומונע טראומה משמעותית לפה. כתוצאה מכך, גם תהליך ההחלמה מתקצר בהתאם.

בדרך כלל, כן. הרופאים שלנו מצליחים לעקוף את בעיית חוסר העצם בלסת, עם התאמה ייחודית של הטכניקה למצב הפה הנקראת השתלה באלכסון. במקרים בהם יש חוסר עצם אשר לא ניתן לפתור בשיטת הנקב, אנו מבצעים השתלה בשתלים קצרים. רק לעיתים רחוקות אין מנוס מלבצע הרמת סינוס והשתלת עצם לפני ההשתלה עצמה.

בוודאי. למצב שלך קוראים חרדה דנטלית, ומזה שנים שאנו מטפלים בחרדה שממנה סובלים אנשים רבים. הפתרון שלנו פשוט: בפגישה הראשונה, הרופא מאבחן את הבעיה ומסביר את הטיפול הנחוץ בסבלנות נעימה. אם משהו לא ברור, ניתן להגיע כבר למחרת ולעבור שוב על תכנית הטיפול עד להבנה מלאה, עם מענה לכל השאלות. כאשר אדם מבין מה עומד להתבצע, הוא פוחד הרבה פחות. אנו משתמשים בשיטה רפואית פשוטה וקצרה ודוגלים בשקיפות ובגישה אדיבה – הנגישות מרגיעה ומבטיחה למטופלים שלנו שהטיפול יעבור בהצלחה ובשלום.

נכון, הטיפול יקר, אך התוצאה היא איכות חיים טובה הרבה יותר. יכולת ליהנות מסטייק במסעדה טובה, יכולת לצחוק בפה מלא ליד חברים, לא להתבייש ולהצניע את השיניים בחוסר חיוך או בהסתרת הפה. אנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה ומוצאים את הדרך להתאמת תכנית הטיפול והתשלום בהתאם.

אם יש לך שיניים בפה, ומה שמפריע לך הוא הצורה שלהן, הצבע שלהן או אורכן – בהחלט אין צורך לבצע השתלת שיניים. ניתן לשפר את נראות השיניים באמצעות טיפול אסתטיקה דנטלית –מדובר בציפויים המודבקים על השיניים הקיימות. את הציפויים אנו מתאימים לצבע ומרקם השן שלך, בשיפור ניכר, ומקפידים על עבודה עיצובית מדויקת, כדי שהתוצאה תראה אסתטית וטבעית, ממש כמו אצל שחקני קולנוע מפורסמים.

שלחו הודעה