עלות השתלת שיניים

עלות השתלת שיניים – כל אחד רוצה להרגיש במיטבו וכל אחד רוצה להצליח לנהל שגרת חיים נוחה מבחינת אכילה, דיבור והרגשה כללית.

על כן ברגע שיש חוסר של שן (או כמה שיניים), מהר מאוד ניתן לחוש שלא בנוח, ועל כן חשוב ביותר לדעת שיש מה לעשות, במיוחד כיום כאשר תחום השתלות השיניים עובר תהפוכות משמעותיות, כך שכבר אין צורך לחשוב על שיניים תותבות, אלא ניתן ליהנות מהשתלה יעילה, מהירה, לא פולשנית וכמובן כזו שמובילה לתוצאות איכותיות.

השתלת שיניים

הפתרון האידאלי

בין אם חסרה לכם שם עקב ריקבון, שחיקה, פגם מולד, טיפול שורש שנכשל, או מחלת חניכיים אכזרית, הרי שטוב לדעת שיש פתרון, טוב לדעת שניתן לעבור טיפול השתלת שיניים יעיל ומקצועי שכרוך במינימום זמן וכאב, כך שניתן לחזור ליהנות מחיוך מלא בשיניים כבר בעוד כמה ימים מהיום.

עם זאת, אין להתעלם מפרמטר המחיר, וזאת כי ידוע שמדובר בהליך שאינו זול, ועל כן יש לציין שמקום מקצועי ששומר על רף שקיפות גבוה, אינו יסתיר דבר מהלקוח, ואף יענה באופן מפורט לשאלה המתבקשת: כמה עולה שתל בפה?

פרמטרים משפיעים

ראשית נציין שאין תשובה אחידה לשאלה הנ”ל, ולו כי יש משמעות למכון הרפואי בו בוחרים, לתקנים בהם עומדים השתלים, לכמות השתלים, לרמת המומחיות של הרופא וכמובן לחומר ממנו עשוי השתל ולמגוון המהלכים המקדימים שההשתלה מצריכה – למשל הליך חשיפת העצם (לא תמיד יש בכך צורך).

כמו כן יש לדעת שרופא מומחה אינו ימהר לזרוק מחירים באוויר, אלא יקבע פגישה, וזאת על מנת להעריך בצורה יותר מושכלת לאיזו עלות יש לצפות.

רווח נקי משני הכיוונים

לאור כל זאת, יש לדעת שאם גם אתם סובלים מחיוך שחסרות בו שיניים ואם גם אתם מבינים שהשתלה תהווה את הפתרון הנכון ביותר עבורכם, הרי שגם לכם מומלץ לברר אודות עלות השתלת שיניים, כאשר יש לצפות שעלות השתלה של שן אחת תתחיל מ3,000 ₪ ומעלה,

אך כל עוד פונים לרופא מקצועי שגם חושב על טובת הלקוח, ניתן יהיה למצוא מגוון אמצעי תשלום נוחים ומתחשבים, כך שניתן להרוויח משני הכיוונים – שיהיה טיפול מוצלח ומשתלם!