אסתטיקה דנטלית, כתרים וציפויים שיהפכו את החיוך החדש שלך ליפה ובריא, בהתאמה אישית ובשמירה על נראות אסתטית טבעית

אנחנו יודעים איך זה מרגיש,
לחיות את החיים בחוסר שביעות רצון ממצב השיניים. פעמים רבות המטופלים שלנו מגיעים למרפאה כשהם חוששים לצחוק בפה מלא, מסתירים את הפה בזמן הדיבור וחסרי בטחון באופן כללי.

אין ספק שכשמשהו כל כך טבעי ויומיומי כמו חיוך הופך לבעיה, הגיע הזמן לפתור אותה.

אצלנו במרפאת מור,
אנו מבצעים מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית שישפרו את מצב השיניים שלך, כדי שירגישו ויראו בריאות ויפות.

המטופלים שלנו מגיעים אלינו עם בקשות שונות, החל ממילוי סדקים וצמצום רווחים ועד טיפול אסתטי בשיניים סדוקות ומוכתמות – ואנחנו מסייעים להם לקבל את החיוך המדויק שמתאים להם.

שיטת הטיפול האסתטי שלנו,

היא בלמינציה, זירקוניה או כתרים: הדבקת שכבה דקיקה על דופן השן, כדי לאפשר כיסוי מירבי של פגמים. הציפויים נוחים ועמידים לשנים רבות, ובמידה ויש צורך בכך, אנו מבצעים גם טיפולים אסתטיים משלימים כמו הלבנת שיניים.

כתר מותקן בדרך כלל במקרה של נזק חמור לשן.

הכתרים עשויים מסגסוגת מתכתית שעליה מאוחה חרסינה בגוון מתאים לשיניים השכנות.

חשוב לנו שהמטופלים שלנו יעברו חוויה חיובית במרפאה,

ולכן אנו מספקים לך את התנאים האופטימליים לביצוע הטיפול האסתטי:

התאמה אישית – משום שלכל אחד ואחת יש גוון שיניים שונה, את הציפויים אנו מתאימים לגוון המקורי של השיניים הסמוכות, כדי לשמור על נראות טבעית ככל האפשר. כמובן שבהדבקת ציפויים על מספר רב של שיניים ניתן להביא את השיניים למראה זוהר ורענן.

טיפול יעיל ומהיר – הודות לטכנולוגיה ולניסיון של המרפאה, רוב טיפולי האסתטיקה הדנטלית במרפאה שלנו מסתיימים תוך מספר פגישות בודדות.

צוות רופאים מיומן – מעבר למקצועיות ולמסירות של הרופאים שלנו, חלקם גם מתמחים בטכנאות שיניים, כך שהתוצאה המתקבלת היא מדויקת, יפהפיה וטבעית.

מרפאה נעימה במרכז תל אביב – כדי שהחוויה שתעברו תהיה חיובית ככל האפשר, תוכלו לצפות על נוף משגע של העיר מחדר הטיפולים, ליהנות מיחס אישי ואדיב של הצוות שלנו ולקבל מענה לכל שאלה בפירוט ובסבלנות.

אפשרויות מימון שונות – אנו מודעים לעלות הגבוהה של טיפולי אסתטיקה דנטלית כיום בשוק, ומאפשרים למטופלים שלנו לשלם במגוון דרכים, כדי להבטיח שתקבלו טיפול רפואי מעולה.

 

בטיפולי אסתטיקה דנטלית, לא כדאי להתפשר על פחות מניצחון.

בואו לנצח איתנו >>